Galerija

ziburiai

Didysis namas

Pirmasis ir didžiausias Žiburių namas, sukurtas šventėms, kurių pagrindinis sudedamasis komponentas – didelis būrys gyvybės. Vėliau prisijungė ir lauko terasa su vaizdu į Beržyno Pelkę. Sakoma, kad ši vieta tampa magiška, kai paslaptingą miglą po truputį pradeda sklaidyti rytiniai saulės spinduliai. Namas talpina iki 70 žmonių, iš kūrių 20 sudaro miegamų vietų. Šį namą pamėgo ir įmonės, organizuojančios konferencijas bei kūrybinės dirbtuvės.

Didžiajame name viskas pritaikyta sanbūriams: didelė erdvė, 60 kv/m terasa su valgomojo stalais bei minkštu kampu ir privačiu kubilu, viduje 65’ išmanusis TV, Bluetooth kolonėlė, valgomieji stalai, virtuvė, kurioje abstu stalo įrankių bei indų, kavos aparatas, vyno šaldytuvas.

prudo namas

Vaizdas į ežerą, prūdą, vandens lelijas ir Beržyno Pelkę užburia, todėl šis namas dažnai sulaukia sugrįžtančių Žiburių svečių. Tai tampa tradicija, šeimos ir draugų rato susitikimų vieta. Vėsesni vakarai jaukiai praleidžiami pušinių rąstų apsuptyje su jaukiu apšvietimu ir pakankamai vietos šokantiems.

Šiame name telpa iki 10 asmenų, tačiau Prūdo namas sulaukia ir solo darbostogautojų. Virtuvėje įmontuota orkaitė ir visi būtiniausi indai palengvins ilgesnio apsistojimo metu. Yra išmanusis TV bei didelė Bluetooth kolonėlė. Antrajame aukšte įrengti maži miegamieji (1 x keturvietis, 2 x dviviečiai), todėl privatumo jausmas viešnagės metu nebus pamirštas. Lauko erdvės: didelis balkonas su vaizdu į Ežerą, terasa su valgomuoju stalu ir privatus kubilas.

pirties namas

Mažiausias Žiburių namas yra tinkama vieta išjausti Ežero dovanojamai ramybei. Išsidėstęs 25 metrai nuo Ežero kranto, liepto ir vandens pramogų, dažnai pritraukia romantikos ieškančius, tačiau sutinka ir vakarėlių pasiilgusių. Terasa yra mėgstamiausias namelio akcentas dėl pušyno ir ežero apsupties, o vakare svečius džiugina šimtai metrų Žiburių (lempučių).

Pirtis, kūrenama malkomis gali įkaisti iki 75 laipsnių, tuo pačiu prišildydama ir miegojimo zoną. Namas, talpina iki 6 asmenų kompaniją, kuri pasiruošus dalintis viena miegamaja erdve. Storos pertvaros ir atskiras įėjimas į miegamąjį per lauką į antrą aukštą, dažnai gelbėja anksčiau einančius miegoti. Namelyje yra Bluetooth kolonėlė, maža virtuvė ir užburiantis vaizdas į pušyną ir Ežerą. Prie Pirties namo yra privatus kubilas su pertvaromis nuo vėjo.